ForumArsiviz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ForumArsiviz

Hoşgeldin ..::Misafir::..

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Daha rahat uykularım ve daha mutluyum ben sensiz

YazarMesaj
berfin
Site Admini

Site Admini
berfin

Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1024
Yaş Yaş : 37

Nerden Nerden : İstanbul
Ruh Hali Ruh Hali : Daha rahat uykularım ve daha mutluyum ben sensiz Manyak10
Burç Burç : Daha rahat uykularım ve daha mutluyum ben sensiz 150a
İfade İfade : Daha rahat uykularım ve daha mutluyum ben sensiz Icon_razz
Aktiflik Aktiflik : Daha rahat uykularım ve daha mutluyum ben sensiz Rank1012
Tecrübe Tecrübe : Daha rahat uykularım ve daha mutluyum ben sensiz Rank1113
Paylaşım Paylaşım : Daha rahat uykularım ve daha mutluyum ben sensiz Rank1114
Uyarı Uyarı :
Daha rahat uykularım ve daha mutluyum ben sensiz Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Daha rahat uykularım ve daha mutluyum ben sensiz Right_bar_bleue

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 12/02/08

Daha rahat uykularım ve daha mutluyum ben sensiz Empty
MesajKonu: Daha rahat uykularım ve daha mutluyum ben sensiz   Daha rahat uykularım ve daha mutluyum ben sensiz Icon_minitime4/21/2008, 15:15

Sensiz zaman nasıl güzel anlatamam...Daha rahat uykularım ve daha mutluyum ben sensiz...
Sabahları uyanınca aklıma ilk gelen sen olmuyorsun mesela,yüzümde endişeli bir ifadeyle yeni güne başlamanın heyecanını yaşayan haşarı bir çocuk gibi başlıyorum uyanmaya...Sensiz yapacağım ne çok şey varmış meğer.Tüm günü kendime ayırıyorum,eğlenmek için ne geliyorsa aklıma işte...Günlük görevlerimide unutmuyorum artık,daha başarılıyım.Akşamlarım karanlıkla taşıyamıyor bana hüznü izin vermiyorum.Hava birazcık karardı mı başlayan o uzun iç çekişler kalmadı,en fazla dolu geçen bir günün ardındaki tatlı yorgunluk oluyor üzerimde...
Dün akşam fark ettim nasıl lezzetli olduğunu çayın,her zaman çay delisi olan ben bile içmenin zevkini unutmuşum.
En büyük işimse geceleri,hep sana ayırdığım o hayal kurma saatlerinde yarım kalmış hayallerimi tamamlıyorum.Geleceğimi düşünüyorum ve büyümüş gibi ülkenin haline içleniyorum kimi zaman...Fark etmeden dalıveriyorum uykunun en güzel yerinden yaşamaya...
Sensizlik güzelmiş anlayacağın,hayallerim özgür, ben özgür ve geleceğim özgür artık...
Kolaymış meğersem o kadar şikayet ettiğim hayat.Baksana ben tarihi tutamadan aklımda çabucak geçiveriyor zaman...
Tabiki bu kadar günlük güneşlik değil,benimde sıkıntılı olduğum zamanlar dertlendiğim olaylar oluyor.
Bir tek üzüntüm var o da:

Kendi söylediğim yalanlara inanamıyorum.

Daha rahat uykularım ve daha mutluyum ben sensiz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-