ForumArsiviz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ForumArsiviz

Hoşgeldin ..::Misafir::..

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Geçmiş Yaşamda Edilen Yeminler

YazarMesaj
baby_devil
Site Admini

Site Admini
baby_devil

Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4988
Yaş Yaş : 38

Nerden Nerden : İstanbul
Lakap Lakap : Şeytan
Ruh Hali Ruh Hali : Geçmiş Yaşamda Edilen Yeminler Nerdey10
Burç Burç : Geçmiş Yaşamda Edilen Yeminler 4170a
İfade İfade : Geçmiş Yaşamda Edilen Yeminler Affraid
Aktiflik Aktiflik : Geçmiş Yaşamda Edilen Yeminler Rank1112
Tecrübe Tecrübe : Geçmiş Yaşamda Edilen Yeminler Rank1113
Paylaşım Paylaşım : Geçmiş Yaşamda Edilen Yeminler Rank1114
Uyarı Uyarı :
Geçmiş Yaşamda Edilen Yeminler Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Geçmiş Yaşamda Edilen Yeminler Right_bar_bleue

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/02/08

Geçmiş Yaşamda Edilen Yeminler Empty
MesajKonu: Geçmiş Yaşamda Edilen Yeminler   Geçmiş Yaşamda Edilen Yeminler Icon_minitime4/27/2008, 13:46

POLİNEZYALI KAHUNALAR ÜÇ BİLEŞENDEN OLUŞTUĞUMUZA İNANIRLAR, ALT, ORTA VE YÜKSEK BENLİKLER. BUNLARI BİLİNÇALTI, BİLİNÇ VE SÜPERBİLİNÇ OLARAK BİLİYORSUNUZ. BU BİLEŞENLERİN HER BİRİNİN BELİRLİ SORUMLULUKLARI VARDIR, BAZEN GÜNDEMLER BİRBİRİ İLE ÇATIŞIR. BİLİNÇALTININ SORUMLULUKLARINDAN BİRİ ANILARI MUHAFAZA ETMEKTİR, HEM BU YAŞAMDAKİ HEM DE ÖNCEKİ YAŞAMLARDAKİ. BAZEN GEÇMİŞ YAŞAMLARDA YEMİNLER EDERİZ VE BU YEMİNLER BİLİNÇLİ OLARAK ULAŞILMAZDIR.

Ancak, bilinçaltı hatırlar. Geçmiş yaşamda bir rahibe olmuş olabiliriz ve cinsel ilişkide bulunmama yemini etmiş olabiliriz. Bu, şimdiki yaşamımızda yakınlaşma sorununa neden olabilir, çünkü bilinç partnerliği arzularken bilinçaltı yeminleri onaylamaktadır, yeminlere destek olmaktadır. Veya Engizisyon zamanlarında işkence görürken, asla gerçeğimizi söylemeye yemin etmiş olabiliriz. Bu yemin, bu yaşamda sahne korkusuna neden olabilir. Diğer genel yeminler ayrılık, yoksulluk, sessizlik, cezalandırma, ıstırap çekme, itaat ve fedakarlığı kapsar. Yeminler geçmiş deneyimler ile ilgili olabilirken, muhtemelen şu anda uygulanabilir değildir.

Ancak, bilinçaltı hafızası, çoğunlukla çatışmaya neden olan yeminleri destekler. “ Her şeyi bilen ” süperbilincimizin neden buna müdahale etmediğini merak edebilirsiniz. Süperbilinç, özgür irade ile yasasına bağlı olan “ ebeveynimizdir ” . Biz istemedikçe müdahale edemez, eylemlerimizin sonuçlarını deneyimlememize izin vererek öğrenmemize yardımcı olur. Farkındalık kazandığımız ve müdahale/yardım istediğimiz zaman, süperbilinç yardımcı olabilir. Süperbilincin yardım etmesini isterken, isteğimizle birlikte yaşam gücü sunmamız gereklidir. Süperbilinç bedenin dışında yerleşiktir ve fizikselplanda yardımcı olmak için enerjiye gereksinim duyar.

Geçmiş yaşam yeminleri salıvererek özgürlüğünüzü temin edin. Aşağıda yeminleri uzaklaştırmak için basit bir teknik var :

• Bilinçaltının yönettiği otomatik beden fonksiyonlarından bir olan timüs bezinizi kullanarak bilinçaltınızın dikkatini çekin. Bu beze 10 kez vurun (göğsünüzde köprücük kemiğinin altındadır)

• Ellerinizi önünüzde tutun, avuçlar birbirine baksın. Bilinçaltınıza avuçlarınızın arasında yaşam gücünün yükünü toplaması ve tutması talimatını verin.

• 10 a kadar sayarak nefes alarak yaşam gücünü yaratın, nefesinizi 10 a kadar sayarak tutun ve 10 a kadar sayarak nefesinizi bırakın, bunu 6 kez tekrarlayın. Avuçlarınız arasında yaratılan yaşam gücünü hissedin.

• Bilinçaltınıza, toplanan yaşam gücünü süperbilincinize aktarması talimatını verin. Süperbilincinize, bu enerjiyi aşağıdaki isteği gerçekleştirmesi için kullanmasını söyleyin:

• (YÜKSEK SESLE SÖYLEYİN) “ Tüm zamanlarda, tüm boyutsal seviyelerde, en yüksek hayrıma uygun olmayan yapmış olduğum tüm anlaşmaları ve yeminleri iptal etmeyi diliyorum, niyet ediyorum. Bu yeminler, eğer en iyi yaşam deneyimime hizmet etmiyorsa ve engelliyorsa, pozitif veya negatif olanları da kapsıyor. Artık beni sınırlamamaları için bu yeminleri salıvermekte bana yardımcı olman için bu yaşam gücünü kullan. En yüksek yolum ve amacım ile hizalanabilmem için tüm sınırlamaları ŞİMDİ kaldır ve elimine et. Teşekkür ederim. ” Artık taşımanız gerekmeyen yükleri bırakırken hissettiğiniz özgürlüğün tadını çıkarın!
http://www.forumarsiv.biz

Geçmiş Yaşamda Edilen Yeminler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-