ForumArsiviz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ForumArsiviz

Hoşgeldin ..::Misafir::..

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu

+2
berfin
baby_devil
6 posters
YazarMesaj
baby_devil
Site Admini

Site Admini
baby_devil

Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4988
Yaş Yaş : 38

Nerden Nerden : İstanbul
Lakap Lakap : Şeytan
Ruh Hali Ruh Hali : Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Nerdey10
Burç Burç : Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu 4170a
İfade İfade : Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Affraid
Aktiflik Aktiflik : Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Rank1112
Tecrübe Tecrübe : Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Rank1113
Paylaşım Paylaşım : Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Rank1114
Uyarı Uyarı :
Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Right_bar_bleue

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/02/08

Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Empty
MesajKonu: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu   Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Icon_minitime5/4/2008, 15:15

Bebeğim,Bitanem,Herşeyim,Yaşama Sebebim

Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Kaza1

Bu hayatta basıma gelen en güzel, en eğlenceli,en tatlı,en mükemmel şeydin sen. Sen benim yasama hevesimdin, beni hayata, Allah a bağlayan şeydin.Öyle zor anımda geldin ki yanıma,bana her şeyi unutturdun..
Ama şimdi beni tekrar o hale sokuyorsun.keşke açık açık her şeyi söyleseydin bana, sevmiyorsan sevmiyorum deseydin,seviyorsan bile sevdiğini tam anlamıyla gösterseydin..Bi Seviyorum Bi Sevmiyorum Diye Bana Acı Vermeseydin..
Son konuşmamızda sana hala askım diyordum,bana askım deme dedin yine.Olsun sen benim aşkımsın..Sakın arkamdan üzülme,zaten üzülmezsin ya neyse.Bu hayattayken değerimi bilmedin belki de. Belki de beni,benim seni aldığım kadar ciddiye almadın.
Neden Bıraktın beni Be aşkım?O kadar hayalimiz varken,ben seni o kadar çok severken,senin için her şeyi göze alırken..Hiç mi değer vermedin bana? Neden Yaptın bunu bana..Sana diyecek lafım yok,ben hiçbir zaman sana layık bir sevgili olamadım.Seni hep üzdüm..Ama beni kimsenin anlamadığı gibi sende anlamadın hiçbi zaman..
Arkamdan Üzülmezsin Bunuda Biliyorum ,unuttun zaten beni.Hem Bi Sürü Çevren Varken Ben Kimimki ..senden bi tek isteğim var Bari Benden Sonrakini Üzme Bari Ona İyi Davran Bari Ona Göster Sevgini Dostlarım,hiçbir zaman benim yanımda olmadı,Aşkım Var Yanımda Diyordum Sana Güvenmiştim..
Şu son 1 yıldır hayatım o kadar acımasız o kadar iğrenç o kadar sıkıcı o kadar boğucu geçti ki aklıma her turlu şey geldi.Ben hayatım boyunca hiç bu yılki kadar ağlamamış, bu kadar yalnız kalmamıştım.Beni Seven Biri Var bebeğim var Desemde Sen Yokmussun Geçiciymiş Senin Sevgin Ettiğin yeminler Hep Yalanmış Sende Herkes Gibi Kandırmışsın Beni Sende Yalan Söylemişsin Bana.
En Çok Güvendiğim Sendin Netten Bile Olsa En Çok Sevdiğim Sendin Benim her şeyi Göze Almıştım Senin İçin Sadece Senle Bi hayat Düşündüm Hep Sadece Sana Hayal Kurdum Kısa Zamanda Olsa Senle Yaşadım İçimdeki Hep Sendin Ama Sen Beni Sevmemişsin Be Güzelim Beni Anlayamamışsın Hiç ..
Hep Senin isteklerine Derman Olmamı Bekledin Hep Seni Güldürmemi Seni Bir Palyaço Gibi Eğlendirmemi İstedin hep Denizliye Geldiğinde Sadece Vaktini Geçirmek İsteklerini Karşılamak İçin Seni Tatmin Eden Bi Oyuncaktım Ben
Beni Hiç Sevmedinki Sen Benim Msn de Yazılarımı Sevdin Seni Güldürmemi Sevdin Senin canın Sıkıldığında Sıkıntını Geçirdiğim İçin Sevdin Ben Değil Msn de Yazdıklarım Hoşuna Gidiyodu Ne Yüzümü Ne Tipimi Nede Varlığımı Sevdin Oysa Ben Senin Gönlünü Sevdim Fiziğini Değil Hep Mutlu Olmanı İstedim Halada Mutlu Olmanı İsterim
Madem Ben Senin Hep canını Sıktım Yokum İste Bundan Sonra Sıkmam Canını Sen Mutlu Ol Bana Yeter O Ama Emin Ol ki Öbür Tarafta Dularım Hep Senin Bu Hayatta Mutlu olman İçindir.. Ben Mutlu Olmadım Bari Sen Mutlu Ol İnş. Sevdiğin Biriyle Evlenirsin İnşallah Çocuklarınız Olur 3 Tane Ömür Boyu Seversiniz Birbirinizi Benle Olamadın bari Onla Olursun İnşallah Allahtan Tek Dileğim Bu ..
Biliyorum Yerim Cehennem Ama Sensiz Hayatta Kalmaktansa İşte Ben Cehennemde Yanmayı Seçtim Kimsem Yoktu Senden Başka Etrafımdakiler Hep Sahte İnsanlardı Ama Sen Netten Olsa Bile Bana Göre Gerçektin Ama Anladımki Bugün Diğerleri Gibi Sende Kullandın Beni Ve Peçete Gibi İşin Bittiğinde Attın Bi kenara En Sonunda Dedin ya Bana Ne Yaparsan Yap Umrumda Değil Diye İşte O Zaman Bitirdin Beni O Zaman Yıktın Beni Biz Yapamadık beceremedik Ama İnş. Başka Birisiyle Becerirsin ve Ömür Boyu Mutlu Olursun .
Derdimi Anlatacak Tek İnsan Sendin Yanımda Olan Tek İnsan Sendin Ama Sende Yalancıymışsın İşte Sende Bitirdin Beni Beni Sevdiğini Sanmıştım Ama Demekki Yanılmışım Olsun Gülüm Sen Mutlu Ol ve Sana Ölürüm Dediğimde Hiç Yalan Söylemedim Sana Hiçbir Zaman Yalan Söylemedim Haaa Söylediysem de Bilki Sen Üzülme Diye Söylemişimdir İntihar Ederim Diye Canını Sıktım Özür Dilerim Ama İşte Bundan Sonra Sana İntihar Ederim De Diyemem Dediğimi Yapıyorum Çünkü Ne Senle Arkadaş Olabilirdim Ne de Dost Ben Seni Sevdim Güzelim Sevdim Ama Sen Arkadaş Olarak yapabildiğine Göre Demekki Sevmemişsin
İşte İşin Bitti Benle Kullandın ve Attın Yalan Söylemedim Sana Ama Sen Beni Anlayamadın Vildana Aysegule Hepsine Cok Cok Slm Söyle Aysegul hakkımı Helal Etmem Demişti Olsun Etmesin Benim hakkım helaldir Herkese ..
Beni Öldü Say İstersen Yaşıyorum Say Ama Yemin Ederim Ben Artık Öldüm Çünkü Ben Sensiz Bi Hayat Sürmektense Ölmeyi Tercih Ediyorum savaşmak Sürekli Terslenmek Ve İstenmemekse Zorla Güzellik Olmazsa İşte Ben Kaçtım Bu hayattan Artık yeter.
Bu Dünyada Rahat Yok,Ölüm Belki Kurtuluş Kendine İyi Bak Gülüm Hayatta Hep Mutlu Ol Ben Mutlu olamadım Sen Mutlu Ol Benim Bi Mezarım Bile Olmucak hani Bir Gün Aklına Gelirse Ziyaret Etmek Mezarımı Oda Olmucak Araba İle Ne Kadar Hızlı çarpabilirsem O Kadar Parçalancam Parçalarım Bile Zor Buluncak İste yapcam Dedim Güzelim Sana İnanmadın bana İşte Yokum Artık

Mutlu Kal Gülüm Kendine İyi Bak.Seni Çok Sevdim Ama Anlayamadın Anlayan Birini Bulursun İnşallah

Hakkımda Bişey Düşünme Benle Hiç tanışmadın Say ben Hiç Yoktum farzet ve Hayatına Devam Et Üzülme Yeter

Seni Sevdiğim İçin Özür Dilerim
http://www.forumarsiv.biz
berfin
Site Admini

Site Admini
berfin

Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1024
Yaş Yaş : 37

Ruh Hali Ruh Hali : Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Manyak10
Burç Burç : Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu 150a
İfade İfade : Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Icon_razz
Aktiflik Aktiflik : Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Rank1012
Paylaşım Paylaşım : Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Rank1114
Uyarı Uyarı :
Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Right_bar_bleue

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 12/02/08

MesajKonu: Geri: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu   Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Icon_minitime5/4/2008, 16:01

Hakkımda Bişey Düşünme Benle Hiç tanışmadın Say ben Hiç Yoktum farzet ve Hayatına Devam Et Üzülme Yeter

hiç olmadığını farzemesini istiyorsun maden neden bu mektubu yazdınki SAÇMA
hiç kimse için insanın canına kıymasına değmez nekadar çok sevsende
pobrediablo
İyi Üye
İyi Üye
pobrediablo

Erkek Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 712

Ruh Hali Ruh Hali : Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Psikop10
Burç Burç : Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu 162a
İfade İfade : Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Icon_queen
Aktiflik Aktiflik : Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Rank711
Paylaşım Paylaşım : Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Rank1014
Uyarı Uyarı :

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 02/03/08

MesajKonu: Geri: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu   Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Icon_minitime5/7/2008, 18:57

berfin demiş ki:

Bu mektuptan sonra nasıl devam etsin ki bindirmiş bindirmiş sebebi ona yıkmış sonra da beni yoksay farz et demiş.. Smile

Ama eleman sözünde durmuş Smile Bende Bu mektubun bir benzerini eski kız arkadaşımdan almıştım.. Bunu okurken gözümün önüne o geldi. sonuç mu ? 2 ay sonra tele mesaj geldi... Smile 1 aylık ilişkim var diye Very Happy Bilmiyorum belki de intihar edecekti de berfin girdi onun da aklına Razz Aman neyse ölmesindense başkasıyla da olsa yaşasın daha iyi...
http://www.pobrediablo.tr.gg
berfin
Site Admini

Site Admini
berfin

Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1024
Yaş Yaş : 37

Ruh Hali Ruh Hali : Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Manyak10
Burç Burç : Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu 150a
İfade İfade : Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Icon_razz
Aktiflik Aktiflik : Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Rank1012
Uyarı Uyarı :

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 12/02/08

MesajKonu: Geri: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu   Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Icon_minitime5/8/2008, 12:17

ewt ben onu intihardan vazgeçirdim bana bir teşekkür borçlusun pobre seni ömür boyo çekicen bir vicdan azabından kurtardım Very Happy

buna benzer bir olayda ben yaşadım önceleri duygusal davrandım böyle birşey yaparsa ben vicdan azabından ölürdüm ama sonra mantıklı düşününce 4 aylık bir ilişkinin kendini öldürecek boyuta varması imkansızdı tavrımı koydum valla sen bilirsin dedim oda baktıki bende yumşama yok bu aptallığa bi son verdi ve bi kaç ay sonra gördüm yanında bir kızla çokta mutlu görünüyordu Very Happy pis blöfcü Very Happy
pobrediablo
İyi Üye
İyi Üye
pobrediablo

Erkek Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 712

Ruh Hali Ruh Hali : Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Psikop10
Burç Burç : Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu 162a
İfade İfade : Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Icon_queen
Aktiflik Aktiflik : Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Rank711
Paylaşım Paylaşım : Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Rank1014
Uyarı Uyarı :

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 02/03/08

MesajKonu: Geri: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu   Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Icon_minitime5/11/2008, 18:01

berfin demiş ki:
ewt ben onu intihardan vazgeçirdim bana bir teşekkür borçlusun pobre seni ömür boyo çekicen bir vicdan azabından kurtardım Very Happy

buna benzer bir olayda ben yaşadım önceleri duygusal davrandım böyle birşey yaparsa ben vicdan azabından ölürdüm ama sonra mantıklı düşününce 4 aylık bir ilişkinin kendini öldürecek boyuta varması imkansızdı tavrımı koydum valla sen bilirsin dedim oda baktıki bende yumşama yok bu aptallığa bi son verdi ve bi kaç ay sonra gördüm yanında bir kızla çokta mutlu görünüyordu Very Happy pis blöfcü Very Happy

Sağol canım vallah çok makbule geçti.. Senin kini de ben kurtardım ipten yanlış anlama çocuğu yapamadı yemedi falan diye Razz

Açıkçası benim korkum vardı. 1,5 yıl sürmüştü ve yurtta kaldığım günlerde oda arkadaşımın kız arkadaşı aynı şekilde intihar edip ölmüştü.. Gazetelere nete bile çıktı sır gibi ölüm falan diye.. Aklıma sürekli çocuğun üzüntülü hali falan geliyordu, depresyona girmişti ben de cesaret edemiyordum tamam o zaman yap hadi demeye.. Neyse ki kendi gitti bulmuş 1 ay sonra başkasını Razz
http://www.pobrediablo.tr.gg
free_girl
Süper Moderatör
Süper Moderatör
free_girl

Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 737
Yaş Yaş : 33

Nerden Nerden : NepTüN
Lakap Lakap : MissY
Ruh Hali Ruh Hali : Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Parano10
Burç Burç : Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu 153a
İfade İfade : Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Icon_flower
Tecrübe Tecrübe : Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Rank1013
Uyarı Uyarı :

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 23/03/08

MesajKonu: Geri: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu   Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Icon_minitime7/3/2008, 19:45

anamm napmıs bu usak bölee bi kız için değermi ha kızı öldürseydi ya daha cok makbule gecerdi Very Happy
grouptr
Süper Üye
Süper Üye
grouptr

Erkek Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1293

Nerden Nerden : Çekmeköy
Lakap Lakap : Murat ÖZER
Ruh Hali Ruh Hali : Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Berbat10
Burç Burç : Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu 147a
İfade İfade : Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Star3
Uyarı Uyarı :

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 20/05/08

MesajKonu: Geri: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu   Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Icon_minitime7/3/2008, 21:06

Seven için değer
http://grouptr.net
bagimsiz
Moderatör
Moderatör
bagimsiz

Erkek Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 388
Yaş Yaş : 46

Nerden Nerden : belçika
Lakap Lakap : mousty
Ruh Hali Ruh Hali : Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Relax10
Burç Burç : Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu 4168a
İfade İfade : Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Icon_rr
Aktiflik Aktiflik : Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Rank811
Tecrübe Tecrübe : Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Rank812
Uyarı Uyarı :

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 25/06/08

MesajKonu: Geri: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu   Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Icon_minitime7/4/2008, 02:35

saçmaliktan baska bir sey degil bence zaten arastirmalara gore dunyada kiz sayisi daha çok ne var sanki biri olmazsa baskasini buluruz bir kiz için canina kiyanin aklina tukureyim kusura bakmayin
grouptr
Süper Üye
Süper Üye
grouptr

Erkek Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1293

Nerden Nerden : Çekmeköy
Lakap Lakap : Murat ÖZER
Ruh Hali Ruh Hali : Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Berbat10
Burç Burç : Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu 147a
İfade İfade : Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Star3
Uyarı Uyarı :

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 20/05/08

MesajKonu: Geri: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu   Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Icon_minitime7/4/2008, 12:49

Bayanların sayısı Erkeklerden 3 kat fazladır(Şimdi bunlar 3er 3er bizi dövmesin Very Happy )
http://grouptr.net
bagimsiz
Moderatör
Moderatör
bagimsiz

Erkek Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 388
Yaş Yaş : 46

Nerden Nerden : belçika
Lakap Lakap : mousty
Ruh Hali Ruh Hali : Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Relax10
Burç Burç : Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu 4168a
İfade İfade : Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Icon_rr
Aktiflik Aktiflik : Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Rank811
Tecrübe Tecrübe : Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Rank812
Uyarı Uyarı :

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 25/06/08

MesajKonu: Geri: Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu   Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu Icon_minitime7/4/2008, 13:28

yok yok kiyamazlar yoksa bizide bulamazlar Very Happy

Sanal Aşkı Yüzünden Intihar Eden Bir Gencin Mektubu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Neden intihar ediyorsun ?