ForumArsiviz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ForumArsiviz

Hoşgeldin ..::Misafir::..

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İtalyanları HipnozA gidiyor

YazarMesaj
baby_devil
Site Admini

Site Admini
baby_devil

Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4988
Yaş Yaş : 38

Nerden Nerden : İstanbul
Lakap Lakap : Şeytan
Ruh Hali Ruh Hali : İtalyanları HipnozA gidiyor Nerdey10
Burç Burç : İtalyanları HipnozA gidiyor 4170a
İfade İfade : İtalyanları HipnozA gidiyor Affraid
Aktiflik Aktiflik : İtalyanları HipnozA gidiyor Rank1112
Tecrübe Tecrübe : İtalyanları HipnozA gidiyor Rank1113
Paylaşım Paylaşım : İtalyanları HipnozA gidiyor Rank1114
Uyarı Uyarı :
İtalyanları HipnozA gidiyor Left_bar_bleue0 / 1000 / 100İtalyanları HipnozA gidiyor Right_bar_bleue

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/02/08

İtalyanları HipnozA gidiyor Empty
MesajKonu: İtalyanları HipnozA gidiyor   İtalyanları HipnozA gidiyor Icon_minitime6/24/2008, 00:36

İtalyan modacı Frankie Morello, Milano’daki defilesine Hande Yener’i davet etti.

Morello, son koleksiyonunun tanıtım partisi için, Türkiye’de tarzını ve imajını beğendiği Hande Yener ’e davetiye göndererek 22 Haziran’da düzenlediği defilesine davette bulundu. 21 Haziran’da konseri olduğu için defile saatine yetişemeyen sanatçı, defileden sonra düzenlenecek “after party”de yeni albümü “ Hipnoz ”da bulunan şarkılarıyla İtalyanları hipnoz etmeye gidiyor.

Yener, gelen teklife çok sevindiğini belirterek, “Frankie Morello tarafından dikkat çekmiş olmak ve en önemli gecesine davet edilmiş olmaktan dolayı çok mutluyum. Yeni şarkılarımı İtalya’da tanıtacak olmak benim için yeni bir heyecan. Bir Türk sanatçısı olarak sahne şovum ve şarkılarımla İtalyanları hipnoza gidiyorum” dedi. Yener, Morello’nun kendisi için seçtiği kostümlerle sahneye çıkacak
http://www.forumarsiv.biz

İtalyanları HipnozA gidiyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aleviler Avrupa Konseyi'ne gidiyor