ForumArsiviz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ForumArsiviz

Hoşgeldin ..::Misafir::..

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

karmakarışık şimdi yüreğim...

YazarMesaj
berfin
Site Admini

Site Admini
berfin

Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1024
Yaş Yaş : 37

Nerden Nerden : İstanbul
Ruh Hali Ruh Hali : karmakarışık şimdi yüreğim... Manyak10
Burç Burç : karmakarışık şimdi yüreğim... 150a
İfade İfade : karmakarışık şimdi yüreğim... Icon_razz
Aktiflik Aktiflik : karmakarışık şimdi yüreğim... Rank1012
Tecrübe Tecrübe : karmakarışık şimdi yüreğim... Rank1113
Paylaşım Paylaşım : karmakarışık şimdi yüreğim... Rank1114
Uyarı Uyarı :
karmakarışık şimdi yüreğim... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100karmakarışık şimdi yüreğim... Right_bar_bleue

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 12/02/08

karmakarışık şimdi yüreğim... Empty
MesajKonu: karmakarışık şimdi yüreğim...   karmakarışık şimdi yüreğim... Icon_minitime6/27/2008, 14:18

Sevmek mi lazım seni?, tapmak mı? yoksa boşvermek mi hayata?. Kırıp zincirleri, aşmak mı okyanusları?, yanına varıp gözlerine bakıp kalmak mı yoksa AŞK ? Yosunlaşmış teknelerle aramak mı mutluluğu?.Ya da mil çekip yüreğine taşlaştırmak mı? Anlatsana hadi... Beni bana, olsada dudaklarına, bak gözlerime ve anlat beni yakan sessizliği... HADİ! .....Taktığın tüm isimlerin dışında ben bir kibrit çöpüyüm okyanusta; kutusundan sıyrılmış ve kendini tek başına azgın dalgalar arasında kaybolmuş biçimde bulan bir kibrit çöpü... Gecenin ve sessizliğin izin verdiği ölçüde uykuya yenik düşmeden seni sevmenin tadını çıkarıyorum. Nefes almaktan korkuyorum sesimi duyarsın diye, gecenin güne devrilmesini istemiyorum uyanırsın diye... Belki de yaşanan en güzel zamanı bu AŞK’ın... SEN uykudayken...

Çok acılar çektim, üzdüm üzüldüm, ağladım ağlattım ve tabi yıprandım. Hayatı anladığım günden beri peşindeyim senin. Sana benzer niceleriyle karşılaştım ama yanılmadım hiç! Tıpkı “FACE OFF” filminde ki gibi. Hiçbiri değildin sen, hiçbiri alamadı kalbimi...

Bazen "pes" dedim hayata. Proje yatmış, sermaye, kaynaklar bitmişti. Zaten bilirsin ki başrol oyuncusu ortaya hiç çıkmamıştı. Bu son diyerek her seferinde tekrar sıfırdan başladım. Önce seni bulmalıydım. Tohumunun yerini biliyordum ama nereye ekmeliydim ki "AŞK" yeşersin topraklardan. Hangi sularla sulamalıydım solup gitmemesi için ve en önemlisi dalından kopartıp mı vermeliydim sana onu ya da seni ona mı götürmeliydim....?

Ama en iyisi önce "seni" bulmalı...
SEVDİĞİM NERDESİN..?

YA DA GİT .....
daha fazla kanamadan yaralarım...

Gözler yalan söylemez derler ya; oysa ne zaman gözlerine baksam bu kavram hiç aklıma gelmedi, inanmak mı istedim sana, yoksa yeni bir yıkıma başlamak mı? Manası derin gülüşlerde, gizli kalmış sözlerde, yazılan her aşk şiirinde senden, benden izler aradım durdum... Nihayetinde kırıntılar buldum bestelenmiş aşk dizelerinde NELER OLUYORDU BİZE?.....

Gidişin susturdu parmaklarımı, ardından bakakaldı gözlerim...Gidişin kuruttu ilham kaynağımı, peşinden gitme diyemedi cılız kalan sesim... Küstüm kendime, karanlıklara hapsettim kalbimi, içerisine tıka basa doldurduğum düzensiz, bumburuşuk, paçavra benzeri artık sevdam ile yollardayım tekrar... Ne çok özenirdim bir limana sığınıp orayı kendi egemenliği ilan eden insanlara, buldum sanmışken tekrar arayışlara girmek üzüyor beni; yoksa gidişine değil isyanım

karmakarışık şimdi yüreğim...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-