ForumArsiviz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ForumArsiviz

Hoşgeldin ..::Misafir::..

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

'ECE BANA GERİ DÖNECEK!'

YazarMesaj
baby_devil
Site Admini

Site Admini
baby_devil

Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4988
Yaş Yaş : 38

Nerden Nerden : İstanbul
Lakap Lakap : Şeytan
Ruh Hali Ruh Hali : 'ECE BANA GERİ DÖNECEK!' Nerdey10
Burç Burç : 'ECE BANA GERİ DÖNECEK!' 4170a
İfade İfade : 'ECE BANA GERİ DÖNECEK!' Affraid
Aktiflik Aktiflik : 'ECE BANA GERİ DÖNECEK!' Rank1112
Tecrübe Tecrübe : 'ECE BANA GERİ DÖNECEK!' Rank1113
Paylaşım Paylaşım : 'ECE BANA GERİ DÖNECEK!' Rank1114
Uyarı Uyarı :
'ECE BANA GERİ DÖNECEK!' Left_bar_bleue0 / 1000 / 100'ECE BANA GERİ DÖNECEK!' Right_bar_bleue

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/02/08

'ECE BANA GERİ DÖNECEK!' Empty
MesajKonu: 'ECE BANA GERİ DÖNECEK!'   'ECE BANA GERİ DÖNECEK!' Icon_minitime8/16/2008, 08:52

'ECE BANA GERİ DÖNECEK!'
Tuncer Öztarhan, 'Dayak yiyorum' diyerek soluğu avukatında alan eşinin şikayetini geri alıp kendisine döneceğinden çok emin...

Sunucu Ece Erken’in eşi Tuncer Öztarhan’dan dayak yediğini iddia ederek boşanma davası açmasının yankıları sürüyor.

Sabah'ın haberine göre; eşine ait Üstay Evleri’ndeki villadan 3 ay önce ayrılan Erken, bu süre içerisinde annesinin evinde kaldı. Dava açtıktan sonra ise çocukluk arkadaşının evine yerleşti. Yakın dostları oyuncu Yeliz Şar ve şarkıcı Tuğba Özerk dışında kimseyle görüşmeme kararı alan Erken’in moralinin çok bozuk olduğu öğrenildi. Açılan dava Ece Erken’in eşi Tuncer Öztarhan’ın yaşamını da etkiledi. Telefon numarasını değiştiren işadamının, boşanmaya sıcak bakmadığı öğrenildi. Öztarhan, yakın bir dostuna eşiyle tekrar barışacağını söyleyip “O bana yüzde yüz geri dönecek. Bu her zamanki kavgamız” derken, ailesinin ise farklı görüşte olduğu öğrenildi. İddialara göre aile, Ece’nin dönmesini istemiyor.

‘Dayağın belgesi’ni dosyaya koymadı

Tuncer Öztarhan eşiyle yeniden barışacağını söylerken Ece Erken’in Amerikan Hastanesi’nden aldığı darp raporunu dava dosyasına koymaması, 'eşine açık kapı bıraktı' şeklinde yorumlanıyor.
http://www.forumarsiv.biz

'ECE BANA GERİ DÖNECEK!'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» komik geldi bana:)
» Bana Merhaba Yokmu_?