ForumArsiviz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ForumArsiviz

Hoşgeldin ..::Misafir::..

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ersoy'un aşkı yamuk yaptı

YazarMesaj
berfin
Site Admini

Site Admini
berfin

Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1024
Yaş Yaş : 37

Nerden Nerden : İstanbul
Ruh Hali Ruh Hali : Ersoy'un aşkı yamuk yaptı Manyak10
Burç Burç : Ersoy'un aşkı yamuk yaptı 150a
İfade İfade : Ersoy'un aşkı yamuk yaptı Icon_razz
Aktiflik Aktiflik : Ersoy'un aşkı yamuk yaptı Rank1012
Tecrübe Tecrübe : Ersoy'un aşkı yamuk yaptı Rank1113
Paylaşım Paylaşım : Ersoy'un aşkı yamuk yaptı Rank1114
Uyarı Uyarı :
Ersoy'un aşkı yamuk yaptı Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ersoy'un aşkı yamuk yaptı Right_bar_bleue

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 12/02/08

Ersoy'un aşkı yamuk yaptı Empty
MesajKonu: Ersoy'un aşkı yamuk yaptı   Ersoy'un aşkı yamuk yaptı Icon_minitime11/16/2008, 20:14

Ersoy'un aşkı yamuk yaptı 6783486

Bülent Ersoy, son sevgilisi ile de mahkemelik olacak gibi. Evli kafe sahibi Mehmet Menek'e gönlünü kaptıran diva, Menek çark edince aşk mesajlarını ortaya döktü. Mesajlardan birinde Menek, Ersoy'a "karıcığım" diye yazıyor.

ABLASI KURBAN OLSUN ONA

Bülent Ersoy, evli kafe sahibi Mehmet Menek ile arasında yaşananları, tüm kanıtları sunarak anlattı. Menek’in "Ben ona ’abla’ derdim" sözlerine karşılık kendisine gönderilmiş "karıcım" yazılı telefon mesajını gösteren sanatçı, "Ben somut belgelerle konuşuyorum. Sözde Mehmet Menek’in ablasıymışım, insan ablasına ’karıcım’ diye mesaj atar mı? Ablası kurban olsun ona!" dedi.

28 yaşındaki Mehmet Menek, Ersoy ile aşk yaşamaya başlayınca eşinden boşanmak için Ersoy'un avukatına vekalet vermişti. Ama ne olduysa oldu Menek aniden çark etti. Basının önüne çıkıp, "Bana komplo düzenlendi. ’Abla’ dediğim Bülent Ersoy, eşimle sorun yaşadığım dönemde bana yardımcı oldu. Boşanma konusunda ısrar edince de bana avukatı Aydın Kurban’ı ayarladı. Ancak 10 gün önce eşime dönmeye karar verince olaylar patladı. Kendisine mesaj attığım doğru, ama attığım mesajlarla gösterdiği mesajların ilgisi yok. Bülent abla mesajları değiştirip kaydetmiş. Hem ben aşk yaşayacaksam niye onunla yaşayayım! Binlerce güzel kız var etrafta..."

ERSOY MESAJLARI GÖSTERDİ

Bu gelişmeler yaşanırken, Bülent Ersoy bir süre sessiz kaldı. Ancak sonunda suskunluğunu bozdu ve Kelebek’e konuştu. Kendisine gelen mesajları, telefon numarasının Menek’e ait olduğunu gösteren belgelerle birlikte veren sanatçı, böylece tartışmalara son noktayı koydu. İşte Ersoy’un açıklaması:

"Ben bu yaşıma kadar sözlerle değil, özlerle hareket etmişimdir. Somut göstergeler burada... Gönderilen mesajları GSM operatörü müyüm de değiştirmeye gücüm olsun? Teknik olarak böyle bir şeyin olması mümken değil.. Doğru söz yemin istemez misali, gerçekler de fazla konuşmayı gerektirmez. Somut göstergeler her şeyin aynasıdır. Sayın Mehmet Menek, kendi mail adresinden avukatım sayın Aydın Kurban Beyefendi’ye, kendi öz iradesi ve duygularıyla mail atmış ve bu mail’de de görüldüğü üzere eşi Deniz Menek’in ’Cebindeki 600 doları, ev ve araba anahtarlarını bana teslim et, öyle çık bu kapıdan’ dediğini ifade etmiş. Sonra da gurur, şeref ve haysiyetli olduğunu, bunu yüce Allah’ın hiçbir kimseye yaşatmamasını temenni ederek, psikolojik sorunlar yaşadığını söylemiş. Bu maili yazan ben miyim?"

Peşimden Antalya’ya geldi

Bülent Ersoy, 21 Ağustos’ta Antalya Talya otele gittiğini, Mehmet Menek’in de peşinden otele geldiğini, hem otele girişiyle hem de Menek’in 22 Ağustos’ta gönderdiği mesajlarla belgeledi

Ersoy'un aşkı yamuk yaptı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-