ForumArsiviz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ForumArsiviz

Hoşgeldin ..::Misafir::..

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Konya'da 3 adet el bombası bulundu

2 posters
YazarMesaj
YaVuZ
Site Admini

Site Admini
YaVuZ

Erkek Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 782
Yaş Yaş : 32

Nerden Nerden : Bursa
Lakap Lakap : Kullanmam...:)
Ruh Hali Ruh Hali : Konya'da 3 adet el bombası bulundu Cesur10
Burç Burç : Konya'da 3 adet el bombası bulundu 4168a
İfade İfade : Konya'da 3 adet el bombası bulundu Icon_biggrin
Aktiflik Aktiflik : Konya'da 3 adet el bombası bulundu Rank1112
Tecrübe Tecrübe : Konya'da 3 adet el bombası bulundu Rank1113
Paylaşım Paylaşım : Konya'da 3 adet el bombası bulundu Rank1114
Uyarı Uyarı :
Konya'da 3 adet el bombası bulundu Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Konya'da 3 adet el bombası bulundu Right_bar_bleue

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 18/07/08

Konya'da 3 adet el bombası bulundu Empty
MesajKonu: Konya'da 3 adet el bombası bulundu   Konya'da 3 adet el bombası bulundu Icon_minitime1/17/2009, 11:00

Konya'nın Selçuklu ilçesi Özalkent Mahallesi'ndeki bir apartmanın kömürlük olarak kullanılan bölümünde 3 adet el bombası bulundu.

Bombaları inceleme altına alan polis ekipleri, olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.
Alınan bilgiye göre, akşam saatlerinde kömürlüğün kapısının kırıldığını gören Ersöz Sitesi C Blok apartman sakinleri, poşet içerisindeki 3 el bombasını fark etti. Polise haber verilmesi üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, kömürlükte inceleme yaptı. Bomba imha uzmanlarının incelemelerinin ardından 3 bomba etkisiz hale getirildi. Bomba uzmanlarınca, Konya Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'ne götürülen bombalarla ilgili savcılığın incelemeleri sürüyor.
Bodrum katta bombaları bulan apartman sakini Ali İhsan Ada, odun almak için kömürlüge girdiğini o sırada bodrum katın kapısının kırık olduğunu fark ettiğini aktardı. Bunun üzerine içeriye bakmak için girdiğini aktaran Ada, "İçeride bir tahta gördüm tahtanın arkasında poşeti fark ettim. Poşete doğru eğilip baktığımda içerisinde el bombası olduğunu gördüm. Hemen polise haber verdim. Apartmana gelen polis ekipleri, bombaları inceleme altına aldı. Gelen polisler, bombalardan birisinin Amerikan diğer ikisinin ise makina kimya yapımı olduğu söyledi. Bir süre bombaları inceledikten sonra götürdüler. Apatmanda büyük panik yaşandı. Bombaları kimin koyduğunu gören olmamış." diye konuştu.
http://www.forumarsiviz.com
[_HiTMaN_]
Moderatör
Moderatör
[_HiTMaN_]

Erkek Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 294
Yaş Yaş : 39

Nerden Nerden : KoNyA
Lakap Lakap : Muhammed Sercan DADAK
Ruh Hali Ruh Hali : Konya'da 3 adet el bombası bulundu Keyifl10
Burç Burç : Konya'da 3 adet el bombası bulundu 147a
İfade İfade : Konya'da 3 adet el bombası bulundu Icon_king
Aktiflik Aktiflik : Konya'da 3 adet el bombası bulundu Rank1012
Tecrübe Tecrübe : Konya'da 3 adet el bombası bulundu Rank1113
Paylaşım Paylaşım : Konya'da 3 adet el bombası bulundu Rank1014
Uyarı Uyarı :
Konya'da 3 adet el bombası bulundu Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Konya'da 3 adet el bombası bulundu Right_bar_bleue

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 12/06/08

Konya'da 3 adet el bombası bulundu Empty
MesajKonu: Geri: Konya'da 3 adet el bombası bulundu   Konya'da 3 adet el bombası bulundu Icon_minitime1/17/2009, 15:41

He yav bende dün akşam gördüm bu haberi. Bizim Konya'da son dakika olarak geçiyordu kanallarımızda.
http://www.forumarsiviz.com/

Konya'da 3 adet el bombası bulundu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-