ForumArsiviz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ForumArsiviz

Hoşgeldin ..::Misafir::..

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Selam Dunyali Ben Turkum :)

YazarMesaj
baby_devil
Site Admini

Site Admini
baby_devil

Kadın Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4988
Yaş Yaş : 38

Nerden Nerden : İstanbul
Lakap Lakap : Şeytan
Ruh Hali Ruh Hali : Selam Dunyali Ben Turkum :) Nerdey10
Burç Burç : Selam Dunyali Ben Turkum :) 4170a
İfade İfade : Selam Dunyali Ben Turkum :) Affraid
Aktiflik Aktiflik : Selam Dunyali Ben Turkum :) Rank1112
Tecrübe Tecrübe : Selam Dunyali Ben Turkum :) Rank1113
Paylaşım Paylaşım : Selam Dunyali Ben Turkum :) Rank1114
Uyarı Uyarı :
Selam Dunyali Ben Turkum :) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Selam Dunyali Ben Turkum :) Right_bar_bleue

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/02/08

Selam Dunyali Ben Turkum :) Empty
MesajKonu: Selam Dunyali Ben Turkum :)   Selam Dunyali Ben Turkum :) Icon_minitime3/13/2008, 03:08

Yürüyüş yaparken zıplayıp tabelalara vuranların, evde gömlek, kravat ve süveterini çıkarmayıp sadece altına pijama giyenlerin, gazetelerdeki insan fotoğraflarına türlü çeşitli bıyıklar çizenlerin hikayesi...

"Kopya kişinin kıldığı namaz geçerli midir?" diye soranların, uzaylı görünce taş atanların, işkembe-kokoreç yasaklanır diye AB'den soğuyanların, yeni dökülmüş betona imza atanların hikayesi...

Haftasonu ödevini pazar akşamına sıtıştıranların, bi arkadaşa bakıp çıkanların, duvarlarına geyikli halılar asanların, cep mesajından destan düzenlerin hikayesi...

Adaleti mafya tezgahlarında arayanların, Susurluk'tan sadece ayran çağrışımı çıkaranların, mermi manyağı yapanların/yapılanların, her şeye ülkücü ad bulanların hikayesi...

Otobüste cam kenarında oturan, akşamüstü hüzne dalan, Aziz Nesin'e rakı kadehiyle rahmet okuyanların hikayesi...

Her şeye ama her şeye alaturka bir tını verenlerin hikayesi...

Tebessümden öte bir şey var bu kitapta... Belki muzip bir kahkaha, belki de derin bir iç çekme...
Hal-i pür melalimiz işte..

Dip not: Vedat Ozdemiroglu benim Metust ten sonra cok severek okudugum bir mizahcidir. Cok ince ve iyi bir gozleme dayanan esprileri vardir ben indirmenizi tavsiye ederim
Selam Dunyali Ben Turkum :) W95pj0dwbilatfucjp5r
http://rapidshare.com/files/75648777...urkum.rar.html
http://www.forumarsiv.biz

Selam Dunyali Ben Turkum :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» selam
» Selam:)
» SELAM
» ....::::::SELAM:::::::.......